Kovo 17 dienos informacija apie įvykius Tauragėje

Tauragės rajono savivaldybė šiuo metu sulaukia daug paklausimų, susijusių su verslu, privačių asmenų mokesčių klausimais, kompensacinėmis priemonėmis. Verslo atstovus ir gyventojus šiais ir panašiais klausimais kviečiame kreiptis į Indrę Gendroliūtę-Gerulienę telefonu 8 605 14839 arba elektroniniu paštu i.gendroliute-geruliene@verslilietuva.lt.

Tauragės greitosios medicinos pagalba šiandien iš Ateities tak. į Klaipėdos universitetinę ligoninę COVID-19 tyrimui atlikti išgabentas karščiuojantis asmuo. Vyras prieš kurį laiką buvo grįžęs iš užsienio valstybės. Asmuo atsisakė pasitikrinti, tačiau, atvykus policijos pareigūnams, jis geranoriškai pakluso reikalavimams ir buvo  išgabentas į Klaipėdą.

Siekiant sumažinti koronaviruso poveikį ir apriboti judėjimą Tauragės rajone bei šalyje, Tauragės autobusų parkas sumažino maršrutų skaičių. Į kaimiškas vietoves maršrutų skaičius buvo sumažintas 70 %, mieste – 50 %, o tarpmiestinių maršrutų skaičius sumažėjo 30 %.  Prašome gyventojų atsisakyti nebūtinų kelionių ir daugiau laiko saugiai praleisti namuose.

Visais atvejais dėl koronoviruso situacijos mieste kviečiame susiekti telefono numeriu (8 700) 11 220 arba elektroniniu paštu savivalda@taurage.lt. Savivaldybė pasiruošusi padėti izoliuotis, save izoliavusius asmenis aprūpinti maistu ir būtiniausiomis priemonėmis, pasirūpinti dezinfekcija.  Taip pat prašome būti pilietiškiems ir neabejingiems. Tai galite padaryti ne tik paisydami saviizoliacijos reikalavimų, tačiau ir pranešdami apie asmenis, kurie grįžo iš užsienio arba gyvena su tokiais asmenimis ir nesilaiko saviizoliacijos.