Tauragėje jau antrą dieną veikia mobilusis punktas

Trečiadienio vidurdienį Tauragėje pradėjo veikti mobilusis punktas koronaviruso infekcijos laboratoriniams tyrimams atlikti.

Kaip informavo Tauragės ligoninės direktorius Liutauras Indriuška, pirmąją punkto atidarymo dieną ėminiai tyrimams buvo atlikti 30-čiai žmonių. Atvykusieji laikėsi rekomendacijų, atvyko nustatytu laiku.

Ligoninės direktorius taip pat informavo, kad ėminiai  gabenami į Šiaulių respublikinę ligoninę, kurioje bus atlikti tyrimai dėl koronaviruso nustatymo. Tyrimų rezultatų atsakymai bus pateikti dviejų parų laikotarpiu.

Mobilusis punktas koronaviruso infekcijos laboratoriniams tyrimams atlikti veikia Tauragės mieste aikštelėje šalia Raudono kryžiaus draugijos pastato (V. Kudirkos g. 2).

Tauragės rajono savivaldybės administracija primena, kad į mobilųjį punktą atvykti galima tik gavus siuntimą iš karštosios koronaviruso telefono linijos 1808 specialistų.

Neužsiregistravę asmenys tikrinami nebus, todėl prašoma gyventojų iš anksto skambinti nurodytu telefono numeriu.

Į mobilųjį punktą atvykusius asmenis prašoma nelipti iš automobilio ir vadovautis ten dirbančių specialistų nurodymais. Mobiliojo punkto darbo laikas – nuo 8.00 val. iki 20.00 val.

Tauragės mieste veikiantis mobilusis punktas aptarnauja Tauragės, Jurbarko, Šilalės, Pagėgių savivaldybių gyventojus.

Daugiau informacijos: https://bit.ly/2JazIbt

Spaudos konferencija: