Tauragės LIONS klubas inicijuoja Tauragės medikams paramos rinkimą

Tauragės LIONS klubas inicijuoja Tauragės medikams paramos rinkimą. Ši iniciatyva kyla natūraliai, matant šios dienos realybę ir duotus nepatirtus išbandymus visam pasauliui, valstybei bei kartu mūsų Tauragei. Žinome, kad yra nemažai piliečių, kurie nori nors maža dalimi paremti žmones, aukojantiems save ir rizikuojantiems savo sveikata bei gyvybe.

Tauragės LIONS klubas atsidarė specialią sąskaitą ir pervedė į ją 1 000 eurų.

„Medikai, vaistininkai – yra mūsų fronto linija ir mes juo turime saugoti kaip įmanoma. Mūsų visų pareiga nelikti abejingiems, susitelkti ir parodyti, kad jie – nėra vieni, nes antro karto čia jau nebus. Šitas priešas nesirenka nei socialinio, moralinio, politinio ar edukacinio Jūsų statuso. Tik laikydamiesi tvarkos, saugodami vieni kitus, mes padėsime jiems, ir galime viską pakeist į gerąją pusę. Kaip niekada linkėjimas sveikatos yra ypatingas, tad linkiu visiems sveikatos ir kviečiu parodyti medikams paramą ir palaikymą“,- sakė Tauragės Lions klubo prezidentas Laurynas Jarutis.

Kviečiame visus geros valios tauragiškius ir verslo įmones, pagal savo galimybes prisidėti prie šios akcijos. Surinktos lėšos bus paskirtos reikalingiausių priemonių (įrangos) įsigijimui ir medicinos personalui, nors maža dalele kompensuoti, jų neįkainojamą darbą šiomis dienomis. Parodykime savo krašto medikams, kad jie nėra vieni, o mūsų visų tvirtybė – susitelkime!

Sąskaitos Nr. LT63 4010 0510 0460 2591, bankas Luminor
Gavėjas: Tauragės LIONS klubas
Paskirtis: Parama Tauragės medikams

Apie paramos akcijos eigą ir jos rezultatus bus skelbiama viešai Tauragės LIONS puslapyje.
Būkite sveiki ir saugokite kitus.
Dėkojame už Jūsų gerumą.

Informacija Facebook: https://www.facebook.com/events/1907507006040629/